PROFESSIONELL VÄGLEDNING

Träffa våra agenter var du än befinner dig världen

Poland

EHM Organizator Sp. z o.o.

+48 504 083 514
poland@mychrome.fi

Russia

Pallet Technologies Ltd

+7 951 669 67 21
russia@mychrome.fi

Spain

Celpap Equipos, s.l.

+34 93 415 18 75
spain@mychrome.fi

Sweden, Norway and Denmark

IM Machinery AB

+46 70 5432 387
sweden@mychrome.fi

France

CstA Tanneguy de Charnacé

+33(0)954458850
france@mychrome.fi

Taiwan and China

Zhongsong economic and trade co. ltd

+886 903 222 668
taiwan@mychrome.fi

ALLTID DRÖMT OM ATT BLI EN AGENT?

Vi håller alltjämt utkik efter nya agenter. Känner du dig manad? Ta kontakt så berättar vi mera!